Yhteystiedot

TOIMISTO
teatteri@suomenkomediateatteri.fi
puh. 010 821 2701 (arkisin klo 10-16)

VERKKOLASKUOSOITE
003710108488
 OpusCapita Solutions Oy (E204502)

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset ostolaskut
PDF-muodossa osoitteeseen roope.nurmikumpu@suomenkomediateatteri.fi

 

Petteri Kallela

TOIMITUSJOHTAJA
(VASTAAVA TUOTTAJA)
petteri.kallela@suomenkomediateatteri.fi


Jan Streng


VARATOIMITUSJOHTAJA
(VASTAAVA TUOTTAJA)
jan.streng@suomenkomediateatteri.fi
puh. 040 733 5929


Kiti Kokkonen

TAITEELLINEN JOHTAJA
kiti.kokkonen@suomenkomediateatteri.fi

Sirpa Kallela


TALOUSHALLINTO / PALKAT
sirpa.kallela@suomenkomediateatteri.fi
puh. 010 821 2705 /  040 586 2592

Roope Nurmikumpu


TALOUSHALLINTO / KIRJANPITO
roope.nurmikumpu@suomenkomediateatteri.fi
puh. 044 222 0812

Birgitta Kukkonen-Tenhunen

MYYNTI- JA MARKKINOINTIPÄÄLLIKKÖ

birgitta.kukkonen@suomenkomediateatteri.fi

p.0400 409327

Anni Kotkamaa

TOIMISTO- JA TEATTERIASSISTENTTI
anni.kotkamaa@suomenkomediateatteri.fi
puh. 040 564 0368


Tapio Pennanen


TEKNINEN JOHTAJA / ÄÄNISUUNNITTELIJA
tapio.pennanen@suomenkomediateatteri.fi
puh. 010 821 2713

Harri Kauppinen


VALOSUUNNITTELIJA
harri.kauppinen@suomenkomediateatteri.fi

Maria-Helena "Maikki" Lehto

PUKUSUUNNITTELIJA
maikki.lehto@suomenkomediateatteri.fi

Janne Leinonen


NÄYTTÄMÖMESTARI
janne.leinonen@suomenkomediateatteri.fi
puh. 050 3289306

Tapio "Tahti" Karjalainen


NÄYTTÄMÖMIES
tahti.karjalainen@suomenkomediateatteri.fi
puh. 050 331 9477


Tommi Kotkamaa

NÄYTTÄMÖMIES
Virkavapaalla.

Emilia Rinne

emilia.rinne@suomenkomediateatteri.fi